kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma

KLEOPATRA PLAJI SEDİR ADASI 49 TL. TEKNE TURU

Marmaris Kleopatra Plajı, Sedir Adası tekne turu. Fiyata; servis ile intikaller, öğlen yemeği ve tekne turu ücreti dahildir. Her şey dahil gün boyu sınırsız içecekli fiyatı (Coca Cola, Fanta, Nescafe, Ice tea, Cappy meyve suyu  vb. markalı ve kaliteli içecekler ile alkol olarak sınırsız markalı bira ve şarap) ise 70 TL'dir. İsterseniz çok uygun fiyatlı Kleopatra Adası turumuzu kredi kartı ile sitemizden alabilirsiniz. 

Diğer teknelerin yaptığı turlarda markasız ürünler sunulmaktadır. Tekne kendi acentamızın teknesidir. Kleaopatra Plajı'na girmek isterseniz eğer müze kartınız varsa ücretsiz girebilirsiniz. Müze kartınız yoksa 20 TL karşılığı plaja girebilmektesiniz. Kleopatra adası haricinde üç doğa harikası koylara da gidilmektedir. Tur hakkında daha detaylı bilgiler için, aşağıdaki çevrimiçi Chat butonuna basarak ekibimiz ile canlı olarak istediğinizi sorabilir (TÜRKÇE - RUSÇA - İNGİLİZCE) veya +905321364602 no'lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz tur biletinizi biz Marmaris'de bulunduğunuz otele ücretsiz getirebilir, nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartı ile bilet almanız durumunda rakam ve harflerden oluşan kod e-mail adresinize gelecek ve bu kodla Kleopatra Plajı tekne turuna katılabileceksiniz. Böylece oturduğunuz yerden hem kaliteli en uygun tura katılabilecek hem de kredi kartı ile ödeme yapabileceksiniz. Sitemiz dünyanın en güvenilir internet güvenlik şirketi olan Rapit SSL sertifikası ile korunmakta ve güvence altına alınmaktadır. 

KLEOPATRA ADASI TEKNE TURU HAKKINDA  BİLGİLER :

1. Organik kuma sahip bu plaj dünyada sadece Sedir Adası'nda ve Kızıldeniz'de bulunmaktadır. Plajın kumu binlerce yıl  organik olarak oluşmuştur. Kumun özelliği; yaz aylarında bile ayağınızı yakmaması, organik olması nedeni ile de  yüksek ısıda yanabilmesidir. Kleopatra Plajı 60 metre uzunluğunda, turkuaz rengi denize sahip muhteşem doğası ile insanı büyüleyen bir ortama sahiptir. 

2. Teknemiz Karacasöğüt'ten sabah saat 10:00'da kalkmaktadır. Ücretsiz servislerimiz sizi, otelinizden/bulunduğunuz yerden 09:00-09:30 arası  alarak, 20-30 dakikalık bir yolculuk ile teknemize götürmektedir.  Sedir Adası Kleopatra Turuna Marmaris'den kalkan tekne bulunmamaktadır. Çünkü deniz yolu ile ulaşım 20 saate yakın sürmektedir. O yüzden araç ile Karacasöğüt'e gidip tura buradan başlanmaktadır.  

3. Sediradası'na giriş biletinizi, müze kartınız varsa ücretsiz alabilirsiniz. Eğer yoksa 20 TL karşılığı plaj girişinde bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı ofisinden alabilirsiniz. Plaj içerisinde ücretisiz şezlong, tuvalet ve duş imkanından faydalabilirsiniz. 

4. Adaya yerleşim M.Ö. 6. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Sedir Adası'nda Helinistik ve Roma Dönemi'nin etkileri görülmektedir. Kleopatra Adası tekne turuna katıldığınız takdirde,  tarihe merakınız varsa 5 dakika yürüyüş mesafesi ile adada bulunan  2500 kişilik tiyatro ve 2 kilise kalıntılarını da görebilirsiniz.  

5. Adanın eski ismi, anlamı Sedir Ağacı olan Cedrae'dır. Ancak ada genelinde Sedir Ağacı kalmamıştır. Adada çok miktarda zeytin ağaçları mevcuttur. 

6. Sitemizden çok avantajlı  Marmaris tekne turu ve Dalyan tekne turu biletinizi de satın alabilirsiniz. 

KREDİ KARTI İLE SATIN ALMA VE ÜYELİK İŞLEMLERİ

BİLETİNİZİ TEKNEDE ALABİLİR VEYA BULUNDUĞUNUZ OTELE İLAVE ÜCRET ÖDEMEDEN GETİREBİLİRİZ. 

1. Sitemiz üzerinden Kredi kartı ile ödeme yaparak Marmaris Kleopatra tekne turuna katılmak isterseniz,  çok kısa bir zamanınızı ayırarak sitemize üye olmanız gerekmektedir. Sitemizin sağ üst tarafında yer alan ''Üye ol'' butonuna basarak bilgilerinizi girdikten sonra  Sedir Adası tekne turunu ''Hemen al'' butonuna tıklayarak kredi kartınız ile biletinizi online alabilirsiniz. Sitemiz Rapid SSL sertifikasına sahiptir. 

2. Ödeme yaptıktan sonra üye olurken belirttiğiniz e-mail adresinize harf ve rakamlardan oluşan bir kod gelecektir. Bu kod ile Marmaris Kleopatra tekne turuna katılabileceksiniz.

3. Sayfanın sol altında yer alan ''İletişim'' tuşu ile adınız, soyadınız, telefon numarınızı ve bulunduğunuz oteli bize bildirebilirsiniz veya +905321364602 telefon numaramızdan bize ulaşabilrisiniz. Biz de size tura katılacağınız gün, servislerimiz ile saat kaçta otelden alınacağınızı bildireceğiz. 

4. Nakit almak isterseniz bize telefon ile ulaşın biletinizi bulunduğunuz yere getirelim. 

5. Bilet almak hiç bu kadar basit olmamıştır. 

Diğer tüm fırsatlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz 

 
HEMEN AL!
49 TL
Değeri
70 TL
İndirim
%30
Kazanç
21 TL
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


Kleopatra Tekne Turu Hakkında Detaylar ve Tur Programı :

09:00-09:30  Marmaris 'den Kleopatra tekne turuna katılacak misafirlerimizin servislerimiz ile bulundukları konumdan alınmaları 

10:00             Karacasöğüt'den tekne ile ileri hareket 

11:00              Sedir Adası'na intikal

11:00 -13:00  Sedir Adasında yüzme molası ve tarihi yerleri gezi (Giriş bileti alınması gerekmekte)

13:00              Sedir Adası'ndan ileri hareket ve teknede öğlen yemeği

13:30              İncekum Plajı'nda yüzme yolası

14:00-14:30   Akvaryum Koyu'na intikal

14:30 -15:00  Akvaryum koyu'nda yüzme molası

15:00 -15:10  Sosyete Koyu'na intikal 

15:10-15:40  Sosyete koyu 'nda yüzme molası

15:40-16:15  Karaca söğüt ' e geri intikal 

16:15 -17:00 Marmaris ' e geri intikal ve tura katılan misafirlerimizin otellerine bırakılması 

0 - 6 YAŞ ÜCRETSİZ

7-12 YAŞ %50 İNDİRİMLİ

Çalışkanlar Turizm Seyahat Acentası

Hatipirimi Mah. 186.Sok. No:25
Marmaris MUGLA

Telefon : 05321364602


Yorumlar

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Marmaris Avantaj
Adres : Hatipirimi Mahallesi 186 Sok. No:25 Marmaris / MUĞLA
E-Posta : info@marmarisavantaj.com
Telefon : 0532 136 4602
© 2014 marmarisavantaj.com Tüm Hakları Saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
marmaris tekne turları ,marmaris tekne turu ,marmaris tekne turları, marmaris tekne turu , marmaris tekne turları, marmaris tekne turları , marmaris tekne turları , marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları en uygun fiyat en uygun fiyat en ucuz fiyat en ucuz fiyat ,marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , klopatra turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne .marmaris tekne turları , dalyan tekne turu , hisarönü tekne turu , hamam , masaj sauna , marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları , marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , klopatra turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne .