kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma

Marmaris Pamukkale turu . 110 TL .

Marmaris Pamukkale turu, katılmanız gereken turların başında gelmektedir. Pamukkale travertenleri yıllar önce kendi kendine oluşmuş, muhteşem güzelliğe sahip bir yerdir. Pamukkale, Marmaris'e yaklaşık 3 saat uzaklıktadır. Burada bulunan Travertenler, kayaların çökmesi ile oluşmuşlardır. Yer altından çıkan sıcak sular, yıllar önce travertenlere doğru akmışlar ve zamanla bu kayaların çökmesine sebep olmuşlardır. Bu sularda farklı olarak bolca bulunan karbondioksit ve karbonmonoksit gazları yeryüzüne çıkıp hava ile buluştuğu zaman uçması sırasında bu travertenlerin beyazlaşmasına ve sertleşmesine sebep olmuştur.

Kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz...

Bu tur ile sadece Pamukkale'yi gezmekle kalmayıp aynı zamanda tarihi HİERAPOLİS'i de gezecek, şifalı suları ile meşhur KLEOPATRA havuzlarını da göreceksiniz. 

Çok uygun fiyata bu tura katılmak için sayfanın sağ alt kısmında yer alan ücretsiz ONLINE CHAT  uygulaması ile tur hakkında bilgiler (TÜRKÇE - RUSÇA - İNGİLİZCE) alabilir, BİLETİNİZİ İSTERSENİZ OTELİNİZE GETİREBİLİRİZ. Ödemeyi otelinizde online seyyar kredi kartı makinasıyla kredi kartınız ile yapabilir, isterseniz nakit olarakda satın alabilirsiniz. İsterseniz +905321364602 telefon numarasından da bizlere ulaşabilirsiniz. 

TURLARIMIZ HAFTANIN 4 GÜNÜ MEVCUTTUR.

1. PAZARTESİ

2. ÇARŞAMBA

3. CUMA

4. CUMARTESİ

Pamukkale turu sabah saat 06:30'da otelinizden alınarak başlamakta, aynı gün akşam 20:00'e tekrar Marmaris'e gelinmektedir. 

PAMUKKALE TURU DETAYLARI:

KAHVALTI

DENİZLİ KALE'DE KISA MOLA

ONYX WORKSHOP'DA MOLA

PAMUKKALE'NİN GEZİLMESİ

TARİHİ HİERAPOLİS'İN GEZİLMESİ

KLEOPATRA HAVUZLARINA İNTİKAL

ÖĞLEN YEMEĞİ MOLASI

MARMARİS'E GERİ DÖNÜŞ VE TURUN SONA ERMESİ

PAMUKKALE TURUMUZUN FİYATINA DAHİL OLANLAR :

Otelinizden araç transferleri

Klimalı lüks otobüslerimiz ile ulaşım - gezi - Marmaris'e geri intikal

Kahvaltı ve öğlen yemeği

Rehberlik hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR :

Kişisel Harcamalarınız

Pamukkaleye giriş ücreti (45 TL)

Pamukkale turuna katılmak isterseniz sayfanın sağ alt kısmında yer alan ücretsiz ''ONLINE CHAT'' yazılımı ile bizlerden daha detaylı bilgi alabilir (TÜRKÇE - RUSÇA - İNGİLİZCE) tura katılmak ve bilet almak isterseniz BİLETİNİZİ OTELİNİZE GETİREBİLİRİZ. Otel de seyyar kredi kartı makinası ile kredi kartınız ile bilet alabilir, isterseniz nakit ödeme yapabilirsiniz. +905321364602 telefon numarası ile de bize ulaşabilirsiniz. Biletinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile satın almak isterseniz, 1 dakika zamanınızı ayırıp sitemize üye olmanız gerekmektedir.  Üye olduktan sonra almak istediğiniz turumuzu kredi kartı ile ödeme yapıp aldıktan sonra, e-mail adresinize harf ve rakamlardan oluşan kod numarası gönderilecektir. Bu kod numarası ile turumuza katılabilirsiniz.

 
HEMEN AL!
110 TL
Değeri
138 TL
İndirim
%20
Kazanç
28 TL
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


Bu aya özel fırsat... İsterseniz ilave 140 TL verin  (toplam 250 TL) bu tur ile beraber EFES turuna da gidin. Yani hem PAMUKKALE TURU hem de EFES turu toplam da 250  TL.  Böylece 80 TL kar edin. 2 GÜNLÜK OLAN BU TURDA  İÇERİK OLARAK AYNI YERLERE GİDİLMEKTEDİR. Gece otelde kalınmaktadır ve fiyata konaklama ücreti dahildir. Bu 2 günlük tur da ihtiyacınız olan 2 sabah kahvaltısı, 2 öğlen yemeği ve otelde kalacağınız gün akşam yemeği fiyata DAHİLDİR.

2 GÜNLÜK PAMUKKALE VE EFES TURLARI HAFTADA 2 GÜN YAPILMAKTADIR (PERŞEMBE VE PAZAR GÜNLERİ)

PERŞEMBE SAAT 06:30'DA MARMARİS'DEN HAREKET, CUMA AKŞAMI SAAT 19:30'DA MARMARİS'E DÖNÜŞ

PAZAR SAAT 06:30'DA MARMARİS'DEN HAREKET, PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 19:30'DA MARMARİS'E DÖNÜŞ

EFES TURU DETAYLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Çalışkanlar Turizm Seyahat Acentası

Hatipirimi Mah. 186.Sok. No:25
Marmaris MUGLA

Telefon : 05321364602


Yorumlar

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Marmaris Avantaj
Adres : Hatipirimi Mahallesi 186 Sok. No:25 Marmaris / MUĞLA
E-Posta : info@marmarisavantaj.com
Telefon : 0532 136 4602
© 2014 marmarisavantaj.com Tüm Hakları Saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
marmaris tekne turları ,marmaris tekne turu ,marmaris tekne turları, marmaris tekne turu , marmaris tekne turları, marmaris tekne turları , marmaris tekne turları , marmaris tekne turları marmaris tekne turları , marmaris dalyan tekne turu ,marmaris tekne turları en uygun fiyat en uygun fiyat en ucuz fiyat en ucuz fiyat ,marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , klopatra turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne , dalyan tekne turu, Мармарис экскурсии , Лучшие экскурсии в Мармарисе , Экскурсии в Мармарисе цена , Мармарис экскурсии и достопримечательности , Что посмотреть в Мармарисе , Турция Мармарис экскурсии , Острова Эгейского моря , Мармарис морскую прогулкуmarmaris tekne turu , marmaris tekne turu fiyatları 2018 , dalyan tekne turu , hisarönü tekne turu , hamam , masaj sauna , marmaris tekne turları , Мармарис экскурсии, Мармарис экскурсии 2019 , Мармарис экскурсии 2018 , marmaris tekne turları ,marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları , marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , kleopatra tekne turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne , marmaris dalyan tekne turu , dalyan tekne turu , marmaris özel tekne , Лучшие экскурсии в Мармарисе , Экскурсии в Мармарисе цена , Мармарис экскурсии и достопримечательности , Что посмотреть в Мармарисе , Турция Мармарис экскурсии , Острова Эгейского моря , Мармарис морскую прогулку