kapat (X)
bülten için üye olun!     Üye Ol
Şehir Seçimi 
E-Postanı bırak fırsatları kaçırma

Marmaris Efes Turu

MARMARİS EFES TURU . 100 yıldır kazı çaışması yapılan ancak daha % 10 u çıkarılan muhteşem tarihi yerleri ile EFES antik kentini gezmeye gidiyoruz . Dünyanın 7 harikasından biri . Muhteşem yapıtlar. Marmaris ' e tatile gelmişseniz kaçırılmayacak fırsat. Bu tur da Meryem Ana ' nın evini de görebileceksiniz. Burası 1961 yılında PAPA 6. Paul tarafından Haç yeri olarak kabul edilmiştir. Tarihinin büyük zenginliklerini bu tur da en detaylı şekilde uzman rehberlerimiz ile göreceksiniz. Bileitinizi otelinize getirebilir, detaylı katoloğdan bilgi verebiliriz. Sayfanın sağ alt tarafta yazan ONLINE CHAT uygulamamız ile bizlerle '' TÜRKÇE - RUSÇA-İNGİLİZCE '' ücretisz yazışabilir, rezervasyon yaptırabilrisiniz. 

Haftanın 2 günü EFES turumuz vardır. PERŞEMBE VE PAZAR GÜNLERİ . 

Kuruluşu milattan önce 6000 yıllarına dayanan EFES antik kenti,farklı dönemlerde Roma, Yunan ve Türklere ev sahipliği yapmıştır. Yani 8000 yıllık tarihi barındıran EFES Antik kenti, 2015 yılında UNESCO Dünya Miras Listesine alınmıştır. Roma imparatoru Augustus zamanında Asya eyaletinin başkenti olan EFES in nüfusu 200.000 insana  ulaşmıştır. 

Efes Antik kenti; Artemis Tapınağı, Meryem ana evi, Celsius Kütüphanesi, Antik tiyatro, Ashab-ı Kehf gibi bir çok dünyaca önemli tarihi mekanları barındırmaktadır. 

 EFES  M.Ö 6000 yıllarına dayanan tarihi ile çok yüksek teknoloji ve emek gerektiren mermer yapıtlar ile inşa edilmiştir. Tarihi ruhunuzda hissedecek ve yaşayacaksınız. 

MARMARİS EFES TUR PROGRAMI : 

0600 -0630 Otel'den ücretsiz servislerimiz ile müşterilerin alınması

0700 Marmaris ' den lüks klimalı otobüslerimiz ile hareket

Açık büfe kahvaltı

Aydın şehri 'nde Mola

Meryam Ana evini ziyaret ( istemeyenler EFES müze ' sini ziyaret edebilir)

Öğlen yemeği

EFES ANTİK Kentini ziyaret 

2000 Marmaris ' e dönüş ve misafirlerin otellerine bırakılması

TUR KAPSAMINDA FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

EFES ' E Lüks otobüslerimiz ile intikal , tur sonu MArmaris ' e geri intikal

Sabah Kahvaltısı

Öğlen Yemeği

EFES ' e giriş ücreti

Rehberlik ücreti

Sigorta ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HUSUSLAR

Kişisel Harcamalar

İçecekler

 

 

Turumuza katılmak çok kolay . Biletinizi otele ilave ücret ödemeden getirebiliriz. Otelde nakit ödeme yaparak veya seyyar kredi kartı makinası ile kredi kartı ile bilet alabilirsiniz. Sayfanın altında yer alan ONLINE CHAT uygulaması ile bize TÜRKÇE -RUSÇA- İNGİLİZCE sorular sorabilir,rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartı ile bilet alabilirsiniz. kredi kartı ile site üzerinden bilet almak için önce sitemize üye olmanız grekmektedir. Üye olup, kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra, mail adresinize sayı ve harflerden oluşan bir kod gönderilecektir. Bu kod numarası ile turumuza katılabilirsiniz. Ödeme yaptığınızı ve kaldığınız oteli mutlaka mail adresimize bildiriniz. 

 
HEMEN AL!
180 TL
Değeri
210 TL
İndirim
%14
Kazanç
30 TL
Hediye Edin
Kalan Süre
gün ::

Daha Fazla Bilgi


Bu aya özel fırsat... İsterseniz ilave 70 TL verin  (toplam 250 TL) bu tur ile beraber PAMUKKALE turuna da gidin. Yani hem PAMUKKALE TURU hem de EFES turu toplam da 250 TL.  Böylece 80 TL kar edin. 2 GÜNLÜK OLAN BU TURDA  İÇERİK OLARAK AYNI YERLERE GİDİLMEKTEDİR. Gece otelde kalınmaktadır ve fiyata konaklama ücreti dahildir. Bu 2 günlük tur da ihtiyacınız olan 2 sabah kahvaltısı, 2 öğlen yemeği ve otelde kalacağınız gün akşam yemeği fiyata DAHİLDİR.

2 GÜNLÜK PAMUKKALE VE EFES TURLARI HAFTADA 2 GÜN YAPILMAKTADIR (PERŞEMBE VE PAZAR GÜNLERİ)

PERŞEMBE SAAT 06:30'DA MARMARİS'DEN HAREKET, CUMA AKŞAMI SAAT 19:30'DA MARMARİS'E DÖNÜŞ

PAZAR SAAT 06:30'DA MARMARİS'DEN HAREKET, PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 19:30'DA MARMARİS'E DÖNÜŞ

PAMUKKALE TURU DETAYLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

Çalışkanlar Turizm Seyahat Acentası

Hatipirimi Mah. 186.Sok. No:25
Marmaris MUGLA

Telefon : 05321364602


Yorumlar

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Marmaris Avantaj
Adres : Hatipirimi Mahallesi 186 Sok. No:25 Marmaris / MUĞLA
E-Posta : info@marmarisavantaj.com
Telefon : 0532 136 4602
© 2014 marmarisavantaj.com Tüm Hakları Saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı
marmaris tekne turları ,marmaris tekne turu ,marmaris tekne turları, marmaris tekne turu , marmaris tekne turları, marmaris tekne turları , marmaris tekne turları , marmaris tekne turları marmaris tekne turları , marmaris dalyan tekne turu ,marmaris tekne turları en uygun fiyat en uygun fiyat en ucuz fiyat en ucuz fiyat ,marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , klopatra turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne , dalyan tekne turu, Мармарис экскурсии , Лучшие экскурсии в Мармарисе , Экскурсии в Мармарисе цена , Мармарис экскурсии и достопримечательности , Что посмотреть в Мармарисе , Турция Мармарис экскурсии , Острова Эгейского моря , Мармарис морскую прогулкуmarmaris tekne turu , marmaris tekne turu fiyatları 2018 , dalyan tekne turu , hisarönü tekne turu , hamam , masaj sauna , marmaris tekne turları , Мармарис экскурсии, Мармарис экскурсии 2019 , Мармарис экскурсии 2018 , marmaris tekne turları ,marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları marmaris tekne turları , marmaris dalış turu , marmaris tüplü dalış , kleopatra tekne turu , kleopatra turu , kleopatra tekne turu , sedir adası turu , sedir adası tekne turu , marmaris jeep safari , marmaris at safari , marmaris kiralık tekne , marmaris dalyan tekne turu , dalyan tekne turu , marmaris özel tekne , Лучшие экскурсии в Мармарисе , Экскурсии в Мармарисе цена , Мармарис экскурсии и достопримечательности , Что посмотреть в Мармарисе , Турция Мармарис экскурсии , Острова Эгейского моря , Мармарис морскую прогулку