Marmaris Jeep Safari

Marmaris, Türkiye’nin güneybatısında yer alan ve her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesidir. Beldede yapılacak çok sayıda aktivite bulunmakta, ancak Marmaris Jeep Safari turu kesinlikle bu aktivitelerin arasında en popüler olanıdır. Bu aktivite, Marmaris çevresinde yer alan doğal güzellikleri keşfetmek ve yerel kültürü deneyimlemek isteyenler için ideal bir seçenektir. Heyecanlı bir turun yanı sıra rahatlatıcı aktiviteleri de içerisinde barındıran bir programa sahiptir. Bu tur sayesinde Off – road araçlarla heyecan ve adrenalini yüksek anlar yaşayabilir, tur kapsamında Kız kumunda ve Turgut Şelalesinde yüzerek rahatlayabilir unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz

Marmaris Jeep Safari Fiyatları

Marmaris’ de yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olan bu tura ilgi her geçen yıl artmaktadır. Tur sabah saat 10:00 da başlamakta, akşam saat 16:00 da sona ermektedir. Marmaris jeep Safari Fiyatları 2024 yılı için 400 TL olup, tur içerisinde öğlen yemeği de dahildir. Tur ile ilgili çok daha detaylı bilgi almak, her hangi ön ücret ödemeden rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki detaylar linkine tıklayabilirsiniz. 

detaylar

Marmaris Jeep Safari Turu

  • Tur Fiyatları
  • Turu Kapsamında Gidilen Yerler
  • Yapılan etkinlikler

Gidilen Yerler

Sabah tüm müşterilerin buluşma noktalarında araçlar ile toplanmasına müteakip tur, saat 10:00 başlamaktadır. Marmaris’in çevresindeki ormanlık alanlara ve dağlara doğru yolculuk edilir ve tur sırasında çeşitli yerlerde durularak, bölgenin doğal güzellikleri keşfedilir. Bu yerler bazıları şunlardır;

Hisar önü Köyü: Turun ilk durağı Hisar önü Köyü’dür. Değirmen yanının yemyeşil ormanlıklarla kaplı yolunu aşarak buraya ulaşıyorsunuz. Köy, zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrilidir ve turistler burada köy hayatını, ortamını gözlemleyebilirler.
Turgut Şelalesi: Turun ikinci durağı Turgut Şelalesi’dir. Şelale, yaklaşık 50 metre yüksekliğinde ve doğal havuzlarıyla ünlüdür. Buradaki doğal güzelliğin yanı sıra yüzme imkanı da bulunmaktadır. Yaz aylarında bile hava daha serindir. Suyu biraz soğuk olup özellikle yaz sıcağında serinleyebilirsiniz.
Kız Kumu Plajı: Kız Kumu Plajı, turun son durağıdır. Plaj, berrak suları ve beyaz kumları ile ünlüdür. Burada yüzme molası da verilmektedir. Bu sayede yüzerek denizin keyfini de çıkarabilmektesiniz.

Tur Kapsamında Yapılanlar – İçeriği Nelerdir ?

Marmaris Jeep Safari turu, sadece doğal güzellikleri keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda turistler için birçok eğlenceli animasyon da sunar. Bu animasyonlar, tura katılan turistlerin keyifli bir gün geçirmesini sağlar. Bunlardan en sık yapılanı su tabancaları ile savaş. Su tabancaları ile diğer jeep müşterileri ıslatılır. 

Off – Road Sürüşü: Jeep safari turu, off – road araçlarıyla yapıldığından, tur sırasında araçlar zorlu arazi koşullarında sürülür ve turistler eğlenceli, adrenalini yüksek bir sürüş deneyimi yaşarlar.

Yemek: Marmaris Jeep Safari turu kapsamında  öğle yemeği de mevcuttur.  Tur ücretine dahildir. İlave ücret vermezsiniz. 

İsterseniz sitemizden günlük katılabileceğiniz aktivasyonlarımızı BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz.