Marmaris Korsan Tekne Turu

Güzergah olarak Marmaris Tekne Turunun aynı rotalarını – koylarını göreceğiniz tur. Sadece tekne tipi farklı . Bu korsan teknesi ile yapılan Marmaris Klasik koylar turunun aynısı. Tur kapsamında animasyon müzik  eğlencenin daha fazla olduğu, daha çok gençlerin veya kendini her daim genç hissedenlerin tercih ettiği tur. Müziği dansı eğlenceyi seviyorsanız tavsiye ederim. Daha eğlenceli. Animasyonlar esnasında sizleri rahatsız etmiyorlar. İsteyen katılıyor isteyen katılmıyor. Peki aradaki fiyat farkına değer mi?  O sizin tercihiniz. Çok revaçta olan bir etkinlik.

Marmaris Korsan Gemi Turunun Rotaları Neler ?

Aslında tekne tabiri kullanmak gerek ancak çoğu kimse korsan gemisi olarak adlandırıyor. Geçmişten gelen ağız alışkanlığı. O yüzden bende başlığı Korsan Gemisi turunun rotaları olarak attım . En başta da söylediğim gibi bu turda normal Marmaris tekne turunda gidilen koyların aynısına gidiliyor. Ancak diğer yazımızı okumamış turizm severler için ben burada nerelere gidildiğini yazacağım. 

Tur ücreti kapsamında sizi Marmaris içi otelinizden tekneye transfer ve tur sonu geri transfer fiyata dahil. Sabah tur saat 10:00 da başlıyor. Oteliniz İçmeler veya Armutalan bölgesinde ise servis sizleri saat 09:15 gibi alıyor.

Tekne ilk olarak kalktıktan sonra Cenet adası açıklarından geçerek sizleri buranın muhteşem güzelliğini gösteriyor. Sonrasında Balık Çiftliği Koyu önünden geçerek Fosforlu Mağara girişine tekne ile yanaşıyor. Burada bol fotoğraf çekebilirsiniz. İlk yüzme molası Akvaryum Koyunda veriliyor. Yüzme molaları yaklaşık 30 dakika ile 45 dakika arası sürüyor. Ardından Amos Koyuna geçiliyor. Öğlen yemeği ise Turunç da veriliyor. Turunç da yaklaşık 1.5 saat kalıyor. Sizlerde karaya çıkarak Turunç u gezebiliyorsunuz. Turunç da eğer az yüzme biliyorsanız oranın plajından da ücretsiz denize girebilir, sahil boyunda kısa bir yürüyüş ile Turunç’u da görmüş olursunuz.

Korsan Tekne Turu

Dans Partisi

Korsan Gemisi

Turunç dan kalktıktan sonra Kumlubük koyunda da yine yüzme molası verilmektedir. Sonrasında ise en sevdiğin koy olan Yeşil Denizde yüzme molası verilip akşam saat 16:00 tur sona ermektedir Marmaris Korsan Tekne Turu hakkında çok detaylı bilgileri ve 2023 fiyatlarını BURAYA tıklayarak inceleyebilir, isterseniz ön ödeme yapmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Marmaris Korsan Tekne Turu Fiyatları 

Marmaris Korsan tekne turu 2 farklı konseptle yapılmaktadır. Her şey dahil olan bu tekne turunda alkollü veya alkolsüz sınırsız içecek tercihi ile sunulmaktadır. Yani Alkollü- alkolsüz sınırsız içecek – öğlen yemeği ve araç transferinin olduğu bir konsept diğeri ise Alkolsüz sınırsız içecek – öğlen yemeği ve araç transferinin olduğu bir konsept. Bu tekne turu ile  diğer normal tekne turundaki rotalar aynı olmasına karşın fiyat bunda biraz daha fazladır. Öğlen yemeği olarak Tavuk ızgara – makarna – salata ve ekmek verilmektedir. 

Marmaris korsan tekne turu 2023 güncel fiyatlarını öğrenmek için lütfen BURAYA tıklayınız. 

Marmaris Korsan Tekne Turu Tavsiye ve Yorumları

Tekne turu içerik olarak daha doğrusu gittiği rotalar – koylar olarak diğer klasik Marmaris turu ile aynı olmasına rağmen fiyat olarak daha yüksek.  Korsan gemisi olması açısından daha rahat ve geniş alana sahip. Bu da demek oluyor ki daha rahat ortamda güneşlenebilir, daha büyük alandan denize girebilir, daha rahat ederek bir tekne turu geçirebilirsiniz. Müzik kalitesi olarak da daha iyi .

Daha çok animasyon gösterilerinin yer aldığı ancak sizleri rahatsız edecek katılım isteklerinin olmadığı bir tur. Kimse sizi açıkçası zorlamıyor, rahatsız etmiyor. Yabancı turistlerinde çok tercih ettiği tekne turu arasında yer alıyor. İçecek çeşitliliği açısından da bu tur ile diğer teknelerin sunduğu arasında fark var. Yani burada daha fazla içecek çeşidi mevcut. Bana sorarsanız aradaki fiyat farkına değer. Sizlere Marmaris Korsan Tekne Turu na katılmanızı tavsiye ediyorum . Daha fazla eğlenecek daha fazla dans edecek, gününüzü daha dolu dolu yaşayacaksınız. Ancak kafamı dinleyeyim, az müzik olsun animasyon olmasın, amacım sadece denize girmek derseniz normal tekne ile de aynı yerleri görebilirsiniz.