Marmaris te alışveriş rehberi

Marmaris te alışveriş rehberi olabilecek bir sayfa. Nereden ne alınır ? Kıyafet nerede uygun fiyatlı satılıyor ? gibi sorulara cevap bulacaksınız. Tabii Marmaris’ e geldiğiniz yerde çok önemli .Eğer İstanbul Ankara veya İzmir gibi büyük şehirden geliyorsanız zaten burada bulabileceğiniz şeyler size kısıtlı gelebilir. Geldiğiniz yerde zaten bakacağınız şeylerin daha çeşitlisini daha uygun fiyata bulabileceksinizdir. Burada daha çok turistlerin ilgisini çekecek şeylerin satışları daha revaçta oluyor. Yani bir İngiliz veya Rus turistin kendi ülkesinde pahalı olan bir kıyafet, deri mont veya ayakkabı Marmaris te o turiste ucuz geliyor. 

NETSEL Marina Alışveriş Merkezi

Eğer Marka ürünler kaliteli kıyafet veya hediyelik eşya satan bir yerler arıyorsanız bu mağazaları barındıran en büyük alışveriş merkezi NETSEL Marina Alışveriş Merkezi.

Burada hem bir şeyler yiyebileceğiniz, içebileceğiniz mekanlar var hem de alışveriş yapabileceğiniz bir çok ünlü markayı barındıran dükkanlar. 

Marmaris’ te açık alan üzerine kurulu olan NETSEL Marina Alışveriş merkezi Marmaris’ e tatile geldiyseniz uğramanız gereken yerler arasında. Barındırdığı dünyaca ünlü marka mağazalar ile aradığınızı kolayca bulabileceğiniz bir mekan. Burada bulunan mağaza listesi en kısa zamanda güncellenerek sayfamızda yer alacaktır.

Marmaris Kapalı Çarşı

Marmaris’e gelen turistlerin alışveriş yapmak için ilk uğradıkları yer. Kapalı çarşı olarak adlandırılan bu yerde de, kıyafetten elektronik eşyalara oyuncaktan kuyumcu mağazalarına kadar bir çok dükkan barındıran ve Marmaris’in merkezinde yer alan çarşıda aradığınız hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Fiyat olarak ta uygun ürünler satılmaktadır. Çarşı girişinde bulunan kafelerde de oturup mola verebilirsiniz. İçerisinde daha çok kıyafet satılan dükkanlar mevcuttur. Ancak yemek yiyebileceğiniz ufak restoranlarda bulunmaktadır. 

MGM OUTLET

Marmaris ‘ e yurt dışından gelen turistlerin yine gözde alışveriş mekanı olarak dikkat çeken diğer bir yer MGM Outlet. Ön bölümünde bulanan araç park yeride buraya gelenler için büyük avantaj. 3M Migrosu 200 metre İçmeler tarafına doğru geçince sol tarafta yer alıyor. Alt katıda bulunan mağazada uygun fiyata kıyafet bulabilirsiniz. Alt katı da bulunmaktadır. Marmaris te alışveriş rehberi olabilecek sayfamızda yakın zamanda diğer mekanlarda yer alacaktır. Sitemizde yer alan tekne turlarını BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz.